Klondike Cover Image
Klondike Profile Picture
17 Graczy
10 dni temu - Tłumacz

Dostałem maila, że problem z logowaniem za pomocą Facebooka w grze Klondike ma zostać niedługo rozwiązany. Facebook w końcu raczył odpowiedzieć i ten sposób logowania ma zostać przywrócony w tym albo na początku przyszłego tygodnia.

25 dni temu - Tłumacz

Poniżej odpowiedź od firmy Plinga odnośnie błędu z logowaniem przez FB.

"Odnośnie FB - nie dostaliśmy odpowiedzi, wysłaliśmy odwołanie. Póki co czekamy, w skali całej sieci dotknął ten problem raptem 3% użytkowników, więc wolimy raczej poczekać na reakcje FB, niż wprowadzać inne rozwiązania.

Zauważyłem jednak, że użytkownicy mogą wpisać swój email (ten, który używają do facebooka) i wysłać prośbę o przypomnienie hasła - ponoć ich konta wtedy konwertują się na Plingowe i bedą mogli się logować. Spróbuj zasugerować użytkownikom takie rozwiązanie. Jeżeli chodzi o event to będzie jeszcze ich dużo."

27 dni temu - Tłumacz

Witam wszystkich graczy Klondike. Obecnie ciągle czekamy na odpowiedź od Facebooka w sprawie problemu z logowaniem w grze. Pragnę Was jednocześnie uspokoić, iż w przypadku jeśli Facebook odłączy swoją usługę logowania do konta za pomocą ich przycisku, Wasze konta będą i tak bezpieczne. Zostanie Wam udostępniona możliwość zalogowania się za pomocą adresu email i hasła.

Będę Was informował na bieżąco jeśli dowiem się czegoś więcej.

29 dni temu - Tłumacz

Wystąpiły chwilowe problemy z logowaniem w grze Klondike przez Facebooka. Zostało to już zgłoszone i czeka na naprawienie. Dam Wam znać jak problem zostanie rozwiązany.

  • Więcej informacji
  • Grupa dla gry Klondike. Zapraszamy wszystkich graczy do dodawania w niej swoich osiągnięć, aktywnej dyskusji i dobrej zabawy!
    http://klondike.pl