League of Bomberman season 7 półfinał.

Jednak Kamil w finale.

Wczoraj późnym wieczorem rozegrano ostatni, piąty mecz półfinału. Pierwsza partia typowo na rozeznanie, remisowa. W drugiej otwarcie wyniku i Kamil prowadzi 1. W następnym secie Dawid zamyka Kamila w kleszcze i wyrównuje stan meczu. Trzeci set również dla Dawida. Skuteczna akcja w narożniku pozwala mu wyjść na prowadzenie 2:1. W kolejnej partii Kamil wykorzystuje błąd rywala i znowu jest remis (2:2). W 42 s. piątego seta ważny punkt zdobywa Kamil i to on znowu prowadzi w spotkaniu. Podobnie w kolejnym starciu. Tym razem zamknięcie w kleszcze i Dawid staje pod ścianą. Jest 4:2 i tylko punkt dzieli Kamila od finału. Siódmy set okazał się być ostatnim dla Dawida. Kamil wygrywa ostatecznie 5:2 i w finale z Michałem. Dawidowi zostaje walka o brązowy medal z Patrykiem.