Najlepsze darmowe gry online, w co grać za darmo na komputerze lub telefonie?

Poniżej prezentujemy najlepsze darmowe gry online w które możecie zagrać za darmo na telefonie i komputerze i to bez pobierania. Znajdziecie tutaj fajne gry w które zagracie w przeglądarce internetowej, które potrafią wciągnąć na wiele godzin.


Poniżej znajduje się lista najlepszych darmowych gier online w które można zagrać na telefonie lub komputerze. 

 

W internecie znajdziecie wiele miejsc z darmowymi grami online. My szukając najlepszych darmowych gier skorzystaliśmy z  serwisu DarmoweGry.online. Przejrzeliśmy wszystkie gry dodane w serwisie i wybraliśmy według nas te, które szczególnie zasługują na uwagę. Sprawdźcie poniżej co znajduje sie na naszej liście. Czy też zgadzacie się z tą opinią ? Jesteśmy ciekawi jakie jest Wasze zdanie na ten temat. 

 

1.Skarby Mistycznego Morza

darmowa gra online skarby mistycznego morza

Naszą listę otwiera gra logiczna. Skarby Mistycznego Morza to bardzo dobra gierka, w której usuwacie elementy łącząc je w trzy lub więcej tego samego typu. Jest w niej dużo kombinowania i ciekawej interakcji. 

 

2. Pasjanse Pająki

pasjanse pająki za darmo

Powyżej coś dla wszystkich fanów pasjansów. W tej wersji gry zmierzycie się z różnego rodzaju pasjansami pająk. Karcianki to ciągle bardzo popularna darmowa kategoria gier w internecie. Dużo przyjemnego kombinowania i to online bez konieczności posiadania kart.

 

3. Majkraft

majkraft gra online

Coś dla wszystkich fanow MineCrafta online w wersji za darmo bez konieczności szukania serwera i pobierania gry. Majkraft to gra, ktora choć kwadratowa i o grafice z lat 90siątych potrafi przyciągnąć grywalnością i otwartym światem każdego fana gier online.

 

4. Bilard Online ( 8 Ball Pool )

bilard darmowa gra online

Ta gra to prawdziwy klasyk, najlepsza gra w bilarda online jaką możecie znaleźć w sieci bez pobierania online. 8 Ball Pool posiada kilka trybów z możliwością rozgrwki na dwie osoby oraz z komputerem. Fizyka sterowania oraz możliwości zagrań sprawiąją, że ta darmowa gra online ciągle jest nieśmiertelna. 

 

5. Ogień i Woda

gra ogień i woda online

Seria darmowych gie Ogień i Woda to prawdziwy klasyk. Po tym jak pierwsza część tej gry okazała się mega przebojem, powstały kolejne jej wersje. To co wyróżnia te gry to możliwość zabawy dwóch graczy na jednym komputerze. Plansze są bardzo przemyślane, a zabawa jest przednia!

 

6. Ślimak Bob

gra online Ślimak Bob

Wspaniała logiczna a zarazem przygodowa gra online za darmo polecana szczególnie dla dzieci. Możecie w niej sterować poczynaniami Ślimaczka Boba. Bardzo mądrze zrobione poziomy z rosnącym poziomem trudności sprawia, że ta gra potrafi wciągnąć nawet największych przeciwników gier online. 

 

7. Kulki Kurnik

gra kulki kurnik

Rewelacyjna gra z kulkami Kulki Kurnik za darmo. W wersji online tej logicznej gry w której strzelacie do kulek usuwacie je w kurniku. Pomoże Wam w tym rudy lisek, którym będziecie sterować. 

 

8. Fairyland Kraina Czarów

Fairyland magia i czary online

W tym  zestawieniu darmowych najlepszych gier online na komputer i telefon nie mogło zabraknąć najbardziej rozbudowanej gry znanej z telefonów. Fairyland Kraina Czarów to dość nowa gra logiczna, która łączy w sobie gry zręcznościowe, logiczne i farmerskie. Warta sprawdzenia i wypróbowania.

 

9. Chińczyk Online

gra chińczyk online

Ciekawa gra, w której możecie zagrać w popularnego Chińczka ze swoimi znajomymi online bez konieczności posiadania planszy do gry. Zasady są proste ale przyjemność z rozgrywki bezcenna.

 

10. Strzelanka IO

strzelanka io gra online za darmo

Bardzo fajna jedna z najlepszych strrzelanek w trybie na wielu graczy. Strzelanka IO to zabawna gra o świetnej grafice i bardzo dużej grywalności. Posiada też dużą grupę fanów na całym świecie. Rozgrywka jest darmowa i bez pobierania na komputerze lub telefonie.

 

To już koniec naszego zestawienia najlepszych darmowych gier online w które możecie zagrać na szybko bez pobierania ich na swój komputer czy telefon. Mamy nadzieje, że nasz wybór 10 najlepszych gier przypadnie Wam do gustu. Jeśli macie własne propozycje, czekamy na nie w komentarzach. 

 

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze