Royal Story - zasiądź na tronie i zadbaj o swoje królestwo!

Royal Story to gra w przeglądarce, w której to Ty możesz zacząć rządzić i to dosłownie. Zacznij przygodę w swoim królestwie i dbaj o swoich poddanych!


Gra w przeglądarce Royal Story to gra o słodkiej, cukierkowej oprawie. Jednak to tylko pozory! Royal Story będzie wymagać od Ciebie sprytu i strategicznego myślenia. Gra jest pełna róznych misji do wykonania (co jakiś czas wychodzą także misje sezonowe, z określonym czasem na ich wykonanie).

Royal Story nigdy się nie nudzi - zawsze jest coś do zrobienia. Prosty przykład: musisz zrobić Robinowe Spaghetti, by wysłać je powietrznym zamówieniem. I co teraz? Trzeba wziąć się do roboty! Potrzebne składniki to 6 Ketchupów (robiony z pomidorów w przecieromaszynie) oraz dwa Maślane Książęce Makarony. Maślany Książęcy Makaron jest robiony z jednej Kostki Masła (pozyskiwanej z maslenicy lub warsztatu) oraz Książęcego Makaronu. Ten natomiast (jako pierwszą część tego przepisu) można zrobić z 5 Jajek (pozyskiwane od kur) oraz z 5 worków Mąki Pszennej (można ją zdobyć przerabiając pszenicę w młynie). Tyle myślenia, tyle kombinowania, a to przecież tylko Spaghetti :)

Jeżeli nie lękasz się zawiłości tej gry, a logiczne myślenie nies jest Ci obce, to śmiało ruszaj w magiczny świat Royal Story! Przygody już tam na Ciebie czekają :)


Louis69Lou

1 Blog o Grach posty

Komentarze
Jarki 5 yrs

Tu jest link: http://royalstory.pl