Gdzie zagrać w polską wersję gry koło fortuny online za darmo ?

Z tego artykułu dowiesz się gdzie można zagrać w polską wersję popularnej gry znanej z teleturnieju o nazwie Koło Fortuny. Krótki opis gry i ciekawostki.


Kilka słów o grze Koło Fortuny Online

Gra Koło Fortuny znana jest dobrze z popularnego teleturnieju o tej samej nazwie. W sieci istnieje bardzo dużo wersji ale w większości są to albo wersje angielskie albo zrobione w starszej technologii flash. Gra, która przedstawiamy została zrobiona w polskiej wersji językowej, wszystkie hasła w Kole Fortuny są po polsku. Do tego gra została stworzona w 2023 roku przez serwis GryJupi.pl więc jest to bardzo świeża wersja gry. Stronę z grą znajdziecie tutaj: https://kolofortuny.online/

 

koło fortuny online

Zagraj w grę Koło Fortuny Online

Opis Gry Koło Fortuny Online

Gra dostępna jest za darmo i działa dobrze zarówno na komputerach jak i telefonach. Poniżej znajdziecie opis i instrukcje jak grać.

Na początku proszę wybrać kategorię i kliknąć przycisk wybierz. Dostępne kategorie to miejsca, osoby, czynności, przysłowia, cytaty, wszystkie.

Poczekaj, aż gra się załaduje, a następnie kliknij koło, aby rozpocząć. Zakręć kołem, aby określić wartość punktową dla każdej tury. Po zakręceniu wybierz z tablicy literę którą chesz wskazać.

 

Jak grać w Koło Fortuny ?

Jeśli litera pojawia się przynajmniej raz w ukrytej frazie układanki, otrzymujesz punkty. W dowolnej turze możesz też kupić dowolną inną literę.

W tej wersji Koła fortuny musisz całkowicie rozwiązać zagadkę, wybierając litery (nie możesz „rozwiązać” frazy, jeśli nadal są puste miejsca).

Wynik, bonus, wynik rundy i łączny wynik są wyświetlane na górze w grze. Wartość punktowa bieżącej rundy jest pokazana w polu po lewej stronie.

W grze Koło Fortuny Online masz 5 żyć. Życie tracisz za każdym razem kiedy podasz literę, której nie ma lub gdy na kole trafisz w pole straty kolejki. 

Podsumowanie...

Zakręć kołem, rozwiązuj zagadki i trenuj swój mózg, grając w najlepszą grę online z Kołem Fortuny po polsku z rodziną, przyjaciółmi i fanami tej fajnej gry online. Zmierz się z zupełnie nowymi zagadkami każdego dnia!

Odgaduj litery i obserwuj, jak pojawiają się na kultowej planszy zawierającej hasło ? To KOŁO… FORTUNY — oparte jest na popularnym teleturnieju, a teraz możesz wziąć w nim udział!

Zakręć kołem, rozwiązuj nowe hasła dodane przez twórców gry i pochwal się swoim wynikiem na Facebboku. Rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie za pośrednictwem Facebooka lub graj z innymi na stronie KołoFortuny.online

Uczyń z tego codzienny nawyk i każdego dnia mierz się z nowymi, ekscytującymi łamigłówkami i kategoriami!

W grze Koło Fortuny zostaniesz zabarany w pełną wrażeń podróż dookoła świata z nowymi zagadkami z przebojowego teleturnieju! Zagraj z tysiącami innych fanów, przyjaciół i rodziny o ogromną nagrodę! Sprawdź kto z Was będzie najlepszy i zdobędzie najwięcej punktów.

Jeśli podoba Ci się ta gra, możesz także zobaczyć inną grę z teleturnieju zrobioną przez serwis GryJupi.pl. Sprawdź grę Milionerzy Online dostępną w serwisie Gry-Logiczne.pl. 

 

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze