Lokalizacja wszystkich legendarnych zwierząt w grze Red Dead Redemption 2

Legendarne Zwierzęta są rzadkością w grze Red Dead Redemption 2. Mogą być trudne do pokonania, ale zakładając, że gracz dobrze wykorzysta swoją broń, jest szansa na ich zabicie i zdobycie idealnej skóry z której można potem wykonać najlepszy sprzęt.


Red Dead Redemption 2 to gra, która opiera się na elementach inspirowanych przetrwaniem, a część z nich polega na umożliwieniu graczom łowienia ryb i polowania na różne rodzaje zwierząt. Wśród tych zwierząt jest kilka odmian legendarnych, trudniejszych do znalezienia, trudniejszych do zabicia i dających legendarne skóry. Znalezienie ich wszystkich może być trochę uciążliwe. Na szczęście mam lokalizację wszystkich legendarnych zwierząt w grze Red Dead Redemption 2.

 

Legendarny Alligator

Legendarnego aligatora można znaleźć w południowo-wschodnim regionie znanym jako Lemoyne, na zachodnim brzegu jeziora Lagras, w niewielkiej odległości na południe od głównego zbiornika wodnego.

 

Legendarny Bóbr

Legendardnego bobra, można znaleźć we wschodnim regionie znanym jako Hanower, na zachód od Van Horn Trading Post, na północnym brzegu połączonego z rzeką stawu w niewielkiej odległości na południe od Elysian Pool.

 

Legendarny Niedźwiedź Grizli

Legendarny Niedźwiedź Grizzly można znaleźć w północnym regionie znanym jako Ambarino, w obszarze zwanym Grizzlies East, na północ i zachód od O'Creagh's Run.

 

Legendarny Baran

Legendarnego barana można znaleźć w północnym regionie Ambarino, poza Valentine, w obszarze między rzeką Dakota na wschód i Cattail Pond na zachodzie.

 

Legendarny Dzik

Legendarnego dzika, można znaleźć w regionie znanym jako New Hanover, od strony południowej, w obszarze zwanym Bluewater Marsh, po wschodniej stronie rzeki Kamassa.

 

Legendarna Puma

Legendarną pumę, można znaleźć w regionie New Austin, w pobliżu południowo-zachodniej granicy mapy w grze, na zachód od Tumbleweed w Gaptooth Ridge.

 

Legendarny Kojot

Legendarnego kojota, można znaleźć na zachodnim krańcu regionu zwanego Lemoyne, na obrzeżach Eris Field, na południe od Dewberry Creek.

 

Legendarny Łoś

Legendarnego łosia, można znaleźć w północnym regionie zwanym Ambarino, na wschód od Fort Wallace, prawie na południe od mostu Bacchus.

 

Legendarny Lis

Legendarnego lisa, można znaleźć w zachodniej Lemoyne, w okolicy znanej jako Scarlett. Będzie on w pobliżu stawu Mattock, na północ od miasta Rodos.

 

Legendarna Pantera

Legendarną pantere, można znaleźć w regionie znanym jako Lemoyne, na południe od Rodos, w obszarze znanym jako Bolger Blade. Zauważ, że tylko Legendarna Pantera pojawi się dopiero po ukończeniu dziewięciu Wyzwań Mistrzowskiego Łowcy.

 

Legendarny Bizon

Legendarnego Bizona, można znaleźć w południowych krańcach Zachodniej Elżbiety, na południe od Stillwater Creek, w odległości krótkiej przejażdżki od MacFarlane's Ranch i Thieves Landing.

 

Legendarny Biały Bizon

Legendarne białe bizony, znajdują się w północno-zachodniej części Ambarino, na zachód od Barrow Lagoon, w pobliżu północno-wschodniego brzegu jeziora Isabella.

 

Legendarny Wilk

Legendarnego Wilka, można znaleźć w centrum Ambarino, po północnej stronie rzeki Dakota, dokładnie wokół źródeł Cotorra.

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Jarki 2 yrs

https://meetplayer.com/read-blog/101_pasjans-online-za-darmo-jak-grac-w-pasjansa-pajaka-i-freecell-i-klasycznego.html

 
 
Kaszanka 5 yrs

Super stronka. Można poznać nowe osoby i pogadać o grach. Co najważniejsze jest sporo dziewczyn;d

 
 
Psiakosc Kocul 5 yrs

Przydatne dla graczy tej gry.