Jak znaleźć Fortbajt 75 w grze Fortnite

Szybki poradnik jak znaleźć Fortbajt (Fortbyte) o numerze 75 w grze Fortnite by ukończyć wyzwanie.


Jeśli chcesz ukończyć najnowsze wyzwanie Fortbajt i znaleźć Fortbajt 75, będziesz musiał go szukać w hangarze na lotnisku. Jeśli nie wiesz gdzie to jest nie martw się, powiemy ci wszystko, co powinieneś wiedzieć w tym podręcznym przewodniku. Dzięki temu artykułowi na blogu Meetplayer.com łatwo znajdziesz Fortbajt 75. Oto, co musisz wiedzieć.

Jak znaleźć Fortbajt 75 w Fortnite ?

Aby znaleźć Fortbajt 75, gracze będą musieli go szukać w hangarze na lotnisku. Oczywiście, ponieważ nowy Fortbyte wymaga udania się do tego miejsca, będziesz musiał udać się do Frosty Flights. To kultowe miejsce można znaleźć wzdłuż zachodniego brzegu mapy, w zimowym obszarze. Udaj się do Frosty Flights.

Fortbajt 75 lokalizacja

Po przybyciu na miejsce będziesz musiał zajrzeć do hangaru znajdującego się najbliżej krawędzi urwiska. W tylnym prawym rogu hangaru (patrząc od frontowego wejścia) powinieneś zobaczyć dużą półkę z wystarczającą ilością miejsca, abyś mógł przejść pod nią. Wejdź do środka i spójrz pod półkę, a powinieneś zobaczyć Fortbajt 75 czekający na odbiór. Upewnij się, że jesteś gotowy na walkę, bo inni gracze mogą przyjść w poszukiwaniach w tym samym czasie. 

 

 

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Bezbeer 4 yrs

Nie lubie tej gry