Czy warto kupić grę Call of Duty: Modern Warfare ?

W dziale blog o grach krótki opis gry Call of Duty: Modern Warfare. Sprawdźcie czy warto ją kupić i co sądzą o grze inni gracze. Jeśli masz odmienną opinię napisz co myślisz w komentarzu.


Call of Duty: Modern Warfare to najnowszy tytuł z długiej serii strzelanek FPS skupionych na dostarczaniu dynamicznej akcji graczom FPS na całym świecie. Ale czy nowa gra,  jedna z najbardziej kultowych FPSów jest nadal tak wciągająca i dobra jak jej popzednie wersje ? O tym dowiedzie się właśnie z tego artykułu. Zapraszam również do dodwania własnych komentarzy i opinii na temat gry. Chciałbym by mój artyukł stał się tylko pretekstem do szerszej dyskusji na temat gry w komentarzach dodawanych przez wszystkich graczy.

 

Call of Duty: Moderm Warfare, choć nie jest bezpośrednio powiązana z żadnymi z poprzednich tytułów, zawiera wiele kultowych i znanych postaci, które są znane z poprzednich serii. Call of Duty: Modern Warfare stara się pozostać interesująca i intrygująca dla wszystkich graczy nawet tych , którzy dobrze znają tytuł z poprzednich serii. W grze nikt napewno nie będzie sie nudził a rozgrywka jest wciągająca dla zarówno tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z tytułem jak i dla nowych graczy. 

Z fabuły jasno wynika, że twórcy chcieli namalować ciemniejszy obraz i pokazać jak straszna może być wojna. Niestety, ponieważa akcja jest bardzo dynamiczna, te odczucia są bardzo spłaszczone i raczej nie doznajemy tego rodzaju spostrzeżeń. Dla przeciętnego gracza najważniejsze będzie i tak skończenie misji i przejście do kolejnej kampanii. 

Kampania to oczywiście tylko niewielka część tego, co zobaczysz w Modern Warfare. Prawdziwe mięso gry pokazuje dopiero tryb dla wielu graczy. Tak samo jak w poprzednich seriach gry Call of Duty, rozgrywa w trybie wieloosobowym jest bardzo płynna i wciągająca. Grafika otoczenia, jak i modele postaci, świetnie wyglądają w obu trybach i naprawdę pomagają ożywić całą rozgrywkę. 

Podsumowując uważam, iż jeśli kiedykolowiek grałeś w grę Call of Duty i Ci się podobało to nowy produkt też dostarczy Ci wielu pozytywnych wrażeń i jest warty swojej ceny. Gra też powinna przypaść do gustu wszystkich fanom FPSów. Jeśli natomiast nie lubisz tego gatunku gier to raczej sobie daruj bo Call of Duty Modern Warfare twojego podejścia raczej nie zmieni. Nie jest to nowa, przełomowa gra a jedynie kontynucja sprawdzonego, i dobrego tytułu, który został dobrze oceniony przez graczy z całego świata. 

Zachęcam do komentowania co Wy sądzicie o grze? Jaka jest wasza opinia na temat Call of Duty Modern Warfare ?

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Olecki 4 yrs

Ja kupiłem i nie żałuje bo grało się super.