Cenzura w grze RAINBOW SIX SIEGE

Po otrzymaniu odzewu od społeczności fanów na temat potencjalnego usunięcia elementów eksponujących seks, krew i hazard, wygląda, że mimo wszystko RAINBOW SIX SIEGE zachowa swoje materiały dla dorosłych.


Po otrzymaniu odzewu od społeczności graczy na temat potencjalnego usunięcia elementów eksponujących seks, krew i hazard, wygląda, że mimo wszystko RAINBOW SIX SIEGE zachowa swoje materiały dla dorosłych.

Eurogamer informuje, że zmiany estetyczne miały nastąpić wraz z aktualizacją Operacji Wind Bastion Rainbow Six Siege, rzecznik Ubisoft powiedział: "będą pewne rzeczy zmienione, są one podzielone na etapy". Ten komentarz doprowadził do zdenerwowania fanów i wielu głosów sprzeciwu do zmian.

Ubisoft mówi, że słucha opinii fanów i powróci do tego, aby Rainbow Six Siege zachowywał odnośniki dla dorosłych, które były w grze.

Poniżej cytat z blogu firmy Ubisoft dotyczący tej sprawy.

"W ciągu ostatnich kilku tygodni ściśle śledziliśmy rozmowę z naszą społecznością, równolegle z regularnymi rozmowami z naszym wewnętrznym zespołem Ubisoft, i chcemy zapewnić, że dla wszystkich naszych graczy, szczególnie tych, którzy byli z nami od początku ,forma gry  pozostaje wierna pierwotnej intencji artystycznej, tak bardzo jak to tylko będzie możliwe

Nowa wersja gry ma przyjjść z aktualizacją Wind Bastion. Ubisoft poprosił graczy o cierpliwość, aby wszystkie zmiany weszły w życie. Firma oświadczyła również, że proces ten może powodować przejściową niestabilność w grze.


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Mleko 5 yrs

O nie wiedziałem że tutaj można pisać artykuły o grach. Fajna sprawa przyda się. A Twój artykuł ok.