Nowe premiery gier w 2020 roku!

Najbardziej oczekiwane premiery gier, które ukażą się w roku 2020. W artykule znajdziecie datę premiery oraz ciekawe informacje o wszystkich zbliżających się premierach gier komputerowych.


1. The Last of Us Part II

Premiera: 29 maja 2020

Platformy: PlayStation 4

The Last of Us Part II to nowa gra solidnej firmy Naughty Dog która jest znana z wypuszczania dopracowanych tytułów gier. Gra będzie opowiadała kolejną ambitną historię i zpewnością wyciśnie z waszych konsol ostatnie soki. Minusem może być to iż w grze nie będzie trybu wieloosobowego. 

 

2. Cyberpunk 2077

Premiera: 16 kwietnia 2020

Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One

Kolejna bardzo dobrze zapowiadająca się gra polskiego studia CD Projekt. W przeciwieństwie do Wiedzimina będzie ona osadzona w przyszłości. Twórcy twierdzą, że będzie posiadała ogromny otwarty świat kilkakrtonie większy od tego znanego z gry Wiedzimin. Zapowiada się bardzo ciekawie, i jest to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych przez graczy premier w tym roku.

 

3. Doom Eternal

Premiera: 20 marca 2020

Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One (w późniejszym terminie Nintendo Switch)

Nowy Doom to zapowiadająca się solidnie kontynuacja całej serii. Gra będzie posiadała tryb wieloosobowy a różnorodność broni, oraz lokalizacji powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy.

 

4. Halo Infinite

Premiera: 2020

Platformy: PC i Xbox One

Kolejna gra w której z pewnością będzie dużo się działo. Wiele broni, pojazdów, lokalizacji i przeciwników. Do tego tryb wieloosobowy i bardzo dynamiczna akcja. Czy gra będzie równie dobra co jej trayler, dowiemy się o tym już w tym roku.

 

5. Dying Light 2

Premiera: 2020

Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One

Kolejna gra robiona przez polskich twórców. Gra zapowiada się tak jak pierwsza jej część bardzo dobrze. Sporą zmianą co do jedynki ma być ciekawy sposób opowiadania historii. Nie będzie tradycyjnej ścieżki fabularnej a to nasze wybory będą tworzyły jej zarys. To jak będzie się zmieniało miasto zależy już tylko od naszych decyzji.

 

6. Marvel’s Avengers

Premiera: 15 maja 2020

Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One

Gra akcji z trybem kooperacyjnym dla 4 osób.  W grze będziemy mogli zagrać kilkoma bohaterami w m.in. Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Gra póki co prezentuje się bardzo ciekawie i z pewnością znajdzie swoich fanów.

 

7. Half-Life: Alyx

Premiera: marzec 2020

Platformy: PC – Gogle VR: Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift i Windows Mixed Reality

Nowa odsłona legendarnej gry ukaże się już w tym roku. Gra będzie dostępna dla posiadaczy gogli wirtualnej rzeczywistości. Ciekawa forma rozgrywki będzie posiadała wiele mechanik i zagadek do rozwiązania. 

 

8. Resident Evil 3 Remake

Premiera: 3 kwietnia 2020

Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One

Remake Resident Evil 2 to z pewnością jedna z najlepszych gier 2019 roku. Czy jej kontynuacja okaże się sukcesem zobaczymy już niebawem. Gracze znowu tak jak w pierwszej części będą mogli zmierzyć się z zobmie w mrocznym mieście Raccoon City.

 

9. Ghost of Tsushima

Premiera: 2020

Platformy: PlayStation 4

Dzięki tej grze gracze będą mogi cofnąć się do roku 1274 gdzie wcielą się w samuraja chcącego pomścić swoją rodzinę. Będzie to trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem.

 

10. Watch Dogs Legion

Premiera: 6 marca 2020

Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One

Gra będzie dawała możliwość wcielenia się w dowolnego członka naszej organizacji. Znowu będzie można rozbijać się po mieście, pływać łodziami i pilotować drony. Czy odniesie sukces, okaże się po premierze. 

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Mleko 4 yrs

Czekam na Cyberpunka :)