Akcja gramy i pomagamy! Zbiórka pieniędzy przez graczy dla potrzebujących.

Dzięki serwisowi dla graczy Meetplayer.com możesz dobrze się bawić i przy tym pomagać innym. Meetplayer.com to pierwszy na świecie serwis społecznościowy, który postanowił nagradzać swoich użytkowników za aktywność w portalu. Z artykułu dowiesz się więcej o tym szczytnym celu i jak proste może być pomaganie innym!


Chcesz pomagać innym a przy tym interesujesz się tematyką gier ? Nic bardziej prostszego, wystarczy że założysz konto i zaczniej zbierać punkty, które po spieniężeniu możesz przekazać na dowolną fundacje charytatywną. 

Jak to działa ?

Portal społecznościowy dla graczy Meetplayer.com jako pierwszy na świecie postanowił się dzielić wypracowanymi zyskami z reklam z potrzebującymi. Jeśli chcesz pomóc innym a przy tym dobrze się bawić pisząc ciekawe posty o tematyce gier, komentując i lajkując to nic bardziej prostego. Wystarczy, że założysz swoje konto i zaczniej zbierać punkty.

Punkty są przyznawane za:

10 punktów za komentarz,
20 punktów za stworzenie posta,
5 punktów za reakcje na post.

Otrzymaj też 0.40 zł za każdą unikalną osobę, która się zarejestruje z Twojego linka.

 
punkty meetplayer

Pieniądze mogą zostać przekazane na dowolny wskazany przez Ciebie cel charytatywny po uzbieraniu minimum 25 zł na swoim koncie.

 

Jak sprawdzić ile punktów zebrałem ?

By sprawdzić swój stan konta musisz kliknąć w prawym górnym rogu na ikonkę ustawień profilu. Następnie na drugiej pozycji wyświetli się liczba zebranych punktów. Po kliknięciu w wartość zostaniesz przekierowany do strony gdzie znajdziesz więcej szczegółów. Punkty automatycznie są przeliczane na pieniądze. Po zebraniu 25 zł będziesz miał aktywną opcje, która pozwoli Ci przekazać je na dwoloną fundacje charytatywną. 

 

Czy zbieranie punktów poprzez aktywność to jedyna możliwość na zwiększenie salda swojego portfela ?

Nie, oprócz zbierania punktów przez pisanie postów, lajkowanie i komentowanie masz jeszcze możliwość użycia swojego unikalnego linka polecającego naszą stronę innym. Za każdą unikalną osobę, która zarejestruje się z Twojego linka otrzymasz 0.40 zł na swoim koncie. 

By wysłać swój unikalny link polecający innym wystarczy że wejdzie do ustawień swojego konta klikając w prawą górną ikonkę. Następnie klikamy w podstronę PUNKTY a potem Moi Poleceni. Skopiuj swój link polecający i prześlij go swoim znajomym a następnie czekaj na efekty. Każda osoba, która zarejestruje się z Twojego linka wygeneruje 0,40 zł. 

link polecający meetplayer

Prześlij informacje na temat akcji i do tego artykułu jak największej liczbie osób by możliwe było pomóc jak największej liczbie osób. Dobrej zabawy !


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Dragon Turek 4 yrs

Ja też potrzebuje pomocy , przydał by mi się nowy lapik :D

 
 
Olecki 4 yrs

Tylko 560 mam jak narazie :(

 
 
Kusownik 4 yrs

Ja mam już 1640 a dużo się nie udzielam na portalu, wchodzę raz dziennie póki co

 
 
Mailova 4 yrs

Ciekawe ile uda mi się zebrać :D

 
 
Mleko 4 yrs

Super akcja popieram w 100%, sam zebrałem już ponad 2000 punktów :)