Gdzie można znaleźć najlepszego konia w grze Red Dead Redemption 2 ?

Z artykułu dowiecie się gdzie można znaleźć najlepsze konie w grze Red Dead Redemption 2. Pozyskanie takiego rumaka daje sporą przewagę nad innymi graczami. Poniżej dowiesz się gdzie znajdziecie w grze najlepsze konie na sprzedaż oraz takie, które można zdobyć za darmo.


Gra Red Dead Redemption 2 daje spore możliwość w doborze własnego konia. Mamy duży wybór jeśli chodzi o możliwości zakupienia oraz znalezienia dzikiego konia zupełnie za darmo. Częste pytanie, które zadają gracze to gdzie można znaleźć te najlepsze okazy. W poniższym poradniku dowiecie się gdzie znaleźć najlepsze konie do kupienia i te dzikie, które trzeba ujeżdzać.

  • Gdzie można znaleźć najlepszego konia do kupienia w grze Red Dead Redemption 2 ?

Jeśli chodzi o najlepsze konie, które można kupić za pieniądze to warto z tym poczekać aż do czwartego rozdziału gry. Dlaczego? Wraz z czwartym rozdziałem w grze odblokowywane są nowe konie na, które zdecydowanie warto wydać trochę grosza. Jeśli chcesz kupić najlepszeg z nich to udaj się do miasta Saint Denis i na jego obrzeżasz w stajni znajdziesz czarnego konia arabskiej krwi (Arabian). Jest on dość drogi bo kosztuje 1050 dolarów, ale jeśli posiadasz dużo punktów honoru możesz zyksać rabat u sprzedawcy nawet do 50%. 

 

  • Gdzie można znaleźć najlepszego dzikiego konia za darmo do ujarzmienia w grze Red Dead Redemption 2 ?

Od drugiego rozdziału gra daje możliwość poszukiwania i ujarzmienia dzikiego konia zupełnie za darmo. By go znaleźć udaj się w pobliże zamarźniętego jeziora Lake Isabella do górskich rejonów w północno-zachodniej części mapy świata. Dobrze jest rozpocząć swoją podróż od miasteczka Valentine, pamiętając by zabrać ze sobą zimowe ubranie. Na obrzeżasz jeziora wypatruj białego konia krwi arabskiej (Arabian)

Pamiętaj, że znajdując dzikiego konia nie można go odrazu dosiąść. Przez złe obchodzenie się możesz go bardzo łatwo spłoszyć. Pewnie zatem zadajesz sobie pytanie jak można złapać dzikiego konia w grze Red Dead Redemption 2 ? Otóż są dwa sposoby na ujarzmienie takiego wierzchowca. Pierwszy polega na namierzeniu go (L2 / lewy trigger), i bardzo powolnym zbliżaniu się do niego wciskają jednocześnie przycisk uspokajania (Kwadrat / X). Druga metoda to użycie lassa kiedy będziesz wystarczająco blisko. Po tym jak uda Ci się go dosiąść i zaliczysz szybką mini grę polegającą na ujarzmieniu konia będziesz się mógł cieszyś wiernym przyjacielem na dobre i złe w grze.

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze