Gdzie znaleźć mityczne itemy i bronie w grze Fortnite ?

Z artykułu dowiesz się gdzie masz szukać mitycznych itemów i broni w popularnej grze battler royale Fortnite. Zdobycie ich wszystkich w jednym meczu to nie lada wyczyn i udaje się to wyłącznie nielicznym graczom.


Wraz z nowym sezonem w grze Fortnite pojawiły się niezwykle rzadkie ale wyjątkowo groźne mityczne bronie. Wielu graczy zadaje sobie pytanie: Gdzie znaleźć mityczną broń w grze Fortnite? Okazuje się, że odnalezienie tego typu uzbrojenia jest wyjątkowo trudne. Posidanie takiej broni daje napewno pewną przewagę nad innymi graczami więc jest ona wyjątkowo porządana przez wszystkich graczy.

 

Mityczne bronie w grze Fortnite nie znajdują się standardowo w skrzyniach ani na ziemi. Każdej broni jest tylko jedna sztuka i można ją znaleźć pokonując bossa. Na mapie poniżej znajdziecie lokalizacje bossów.

 

Boss w wybranej lokalizacji nie pojawi się nigdy w tym samym miejscu. Uważaj też atakując go bo odebranie mu mitycznego itemu nie będzie proste. Najlepiej użyj budki telefonicznej by przebrać się za sojusznika, podejdź na odpowiednią odległość i oddaj kilka celnych strzałów a potem w nogi z nowym unikalną bronią, której z pewnością pozazdroszą nam inni gracze Fortnite. 

Ciekawostką jest, że boss czasami potrafi oprócz broni zgubić też specjalną kartkę, która może otworzyć nam sejf gdzie znajdziemy kolejne uzbrojenie, co prawda już nie mityczne ale może się przydać. Sejf zwykle jest strzeżony przez strażników więc uważaj zbliżając się do niego. Często w jego pobliżu czatują też inni gracze, którzy tylko czekają aż ktoś przyniesie im kartę :P


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Mailova 4 yrs

Słaba jestem strasznie w tą gre:(