Menadżer piłkarski darmowa gra online dla każdego!

Opis gry Club Manager, najlepszy darmowy menadżer piłkarski w formie gry online dla każdego. Sprawdź co nowego i zacznij grać już teraz!


Gra Club Manager to typowy menadżer piłkarki w który można grać online i rywalizować z innymi graczami z całego świata o tytuł najlepszego menadżera drużyny piłkarskiej. 

W grę Club Manager możecie grać na IOS, Androidzie a także na zwykłym komputerze PC. W grze zaczynasz z podstawowym zespołem a skład drużyny nie powala na ziemie. By pozyskać lepszych zawodników będziesz musiał wygrać trochę meczów no i zatrudnić dobrego trenera. Ta gra piłkarska bazuje głównie na kartach. Nowych piłkarzy zdobywamy poprzez otwieranie pakietów z kartami. Zaletą tego menadżera piłkarskiego jest fakt, że nie musisz poświęcać bardzo dużo czasu ani pieniędzy na grę. Nie ma limitów a grasz wtedy kiedy masz ochotę.

 

GRA MENADŻER PIŁKARSKI ONLINE W SKRÓCIE:

 1. Zawsze po rozegranym meczu otrzymujesz bezpłatne pakiety kart. Istnieje duża szansa, że otwierając je trafisz na najlepszych zawodników i trenerów,

 2. Pakiety kart otrzymujesz również jeśli bierzesz udział w cotygodniowych wydarzeniach. Jest to szansa na zdobycie dodatkowych zawodników.

 3. Oprócz kart piłkarzy zdobywasz również inne takie jak: karty menedżerów, karty jednorazowe (takie jak ulepszenia, regeneracja, trening, itp.).

 4. Masz możliwość rozegrywania meczów w dowolnym momencie. Do wyboru są mecze w lidze oraz te towarzyskie.

 5. Darmową gotówkę otrzymujesz również po przegranym meczu więc z czasem uzbierasz wystarczającą sumę do zakupu udoskonaleń.

 6. To Ty jestem menadżerem, twojego klubu. Możesz dowolnie zmieniać skład, sprzedawać i kupować nowych zawodników.

 7. Ustalasz swoją taktykę na każdy mecz, to od Ciebie zależy jak zagrają zawodnicy. Czy będą cofnięci w obronie czy od samego początku będą atakowali.

 8. W grze dostępny jest czat na którym możesz porozmawiać z innymi menadżerami z całego świata.

 9. Zawodnicy mogą być szkoleni i poprawiać statystki.

 10. Twoje osiągnięcia będą widoczne na Twoim profilu, każdy Twój znajomy będzie widział Twoje sukcesy w grze.

 11. W grze Club Manager jest bardzo dużyo nowych aktualizacji przezco gra nigdy Ci się nie znudzi.

Strona Gry Club Manager, menadżer piłkarski online: https://club-manager.pl

 

 

 

 


Mleko

2 Blog o Grach posty

Komentarze