Jak zdobyć drewno w grze Fallout 76

Artykuł na temat tego jak w prosty sposób możesz zebrać drewno w Fallout 76. To pytanie jest często zadawane przez graczy.


Gracze będą spędzać większość czasu na tworzeniu i budowaniu w Falloucie 76, a jednym z najbardziej popularnych surowców wymaganych w budownictwie jest drewno. Na szczęście drewno jest wyjątkowo łatwe do zdobycia, o ile szukasz go w odpowiednich miejscach.

Jak zdobyć drewno w grze Fallout 76 ?

Znalezienie drewna w Falloucie 76 jest proste, wyszukaj zwalonych drzew i kłód. Podejdź do drzewa i naciśnij przycisk "Zbierz", aby zebrać kilka kawałków drewna.

Fallout 76 drewno

Gracze powinni również zwracać uwagę na drewno, jednocześnie szukając innych zasobów. Stalowe odpadki i tym podobne często można znaleźć na półkach w garażach. Poświęć trochę czasu, aby zajrzeć do szop i piwnic, ponieważ mogą one również zawierać trochę drewna oraz innych zasobów. Drewno to  zasób, choć powszechny, to niezwykle cenny, ponieważ jest jednym z podstawowych składników tworzenia wody pitnej.

Dziękuje za wszystkie łapki w górę i komentarze. Jestem początkującym blogerem więc Wasze opinie będą dla mnie cenne. :)


Blokers

30 Blog o Grach posty

Komentarze
Justi 4 yrs

Przyda się osobą, którzy dopiero zaczynają grać w Fallout 76.