Top 5 gier przeglądarkowych na szybko!

Poniżej znajdziecie polecane przez portal dla graczy Meetplayer.com spis 5 według nas najlepszych mini gier przeglądarkowych, w które możemy zagrać na szybko bez zbędnej rejestracji i tworzenia konta. Mini gry to dobra rozrywka dla każdego bez względu na wiek.


Ostatnimi czasy gry przeglądarkowe stają się coraz popularniejsze. Wraz z biegiem czasu odnotowujemy ich trend rosnący, dlatego też z pewnością nie powiedziały one jeszcze ostatniego słowa. Przedstawiamy wam pięć najchętniej wybieranych gier przeglądarkowych, które pomimo tego, że powstały już jakiś czas temu, to nadal są ochoczo wybierane przez wielu maniaków.

Ranking pięciu najpopularniejszych gier przeglądarkowych

Jazda pociągiem lub autobusem jest często bardzo nużąca. Zapewne każdemu podróżnikowi przydarzyła się sytuacja, w której do pokonania był jeszcze stosunkowo długi dystans, a ulubiona książka okazała się za krótka. Na szczęście nawet w takich sytuacjach znaleźć można rozwiązanie, które z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. 

Gry online spowodują, że reszta drogi minie szybko i przyjemnie. Wypróbuj piłkę nożną głowami, kulki czy też trzy w jednej linii i zapewnij sobie rozrywkę. Co ważne, wszystkie tytuły, które przedstawimy jesteśmy w stanie odtworzyć na telefonie, a niezbędne okaże się jedynie stabilne połączenie internetowe. Gry online nie trzeba instalować, dlatego też duża ilość wolnej pamięci nie jest wymagana.

Miejsce 5: Gry logiczne trzy w jednej linii

Gry logiczne trzy w jednej linii zapewne cieszą się popularnością ze względu na prostotę. Jest to typowa rozrywka, która wymaga jedynie minimalnego wytężenia myślenia, dlatego też możemy się przy niej zrelaksować i odpocząć. Cała rozgrywka polega na tym, że musimy ułożyć przynajmniej trzy takie same elementy w linii pionowej lub poziomej, aby usunąć je z planszy.

3 w jednej linii

Dzięki temu zdobywa się punkty, a czasem uruchamia dodatkowe bonusy w postaci bomb, które stanowią destrukcję dla wielu elementów. Jedna z najpopularniejszych gier tego typu to Skarby Mistycznego Morza. Jest to tytuł utrzymany w pirackim klimacie, który sprawi radość każdemu graczowi.

 

Miejsce 4: Bubble droga na szczyt

Bubble droga na szczyt to kolejna gra przeglądarkowa, która pomimo tego, że powstała stosunkowo dawno, to nadal jest chętnie wybierana przez graczy. Rozgrywka polega na tym, aby dopasować kolorystycznie kulki, dzięki czemu znikną.

droga na szczyt gra

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Pamiętajmy o tym, że co jakiś czas pojawia się nowy rząd kuleczek, co z pewnością utrudnia rozgrywkę i powoduje, że jest jeszcze bardziej emocjonująca. Staw czoła wyzwaniom i zostań najlepszym graczem. 

Miejsce 3: Drift Racing

Drift Racing to gra przeznaczona przede wszystkim dla fanów motoryzacji, a także dla tych, którzy lubią ekstremalne emocje. Jeśli marzy Ci się, aby driftować pojazdem po ostrych zakrętach, utrzymując się przy tym w drodze, wypróbuj Drift Racing.

drift racing gra

Przyczep się do danego punktu i wpraw pojazd w poślizg, a następnie kontroluj go tak długo, aby panować nad czterokołowcem. Zdobądź jak najwięcej punktów i rywalizuj ze znajomymi, aby zostać mistrzem driftu.

Miejsce 2: Tower Ball 3D

Tower Ball 3D to doskonała gra, która polega na rozbijaniu platform. Kiedy znajdujemy się na kolorowych polach możemy poruszać się w dół, jednak jeśli spróbujemy zrobić to stojąc na czarnym kolorze- przegramy.

tower ball 3d gra

Sterowanie odbywa się za pomocą myszki lub ekranu dotykowego. Sprawdź swój refleks i wypróbuj Tower Ball 3D.

Miejsce 1: Piłka nożna głowami

Piłka nożna głowami to gra, której z pewnością nie trzeba przedstawiać. Rozgrywka toczy się pomiędzy dwoma graczami. Kierujemy postaciami z dużymi głowami.

 piła nożna głowami gra

Naszym zadaniem jest strzelenie bramki przeciwnikowi. Możliwe jest odbijanie piłki zarówno głową, jak i stopą. Co ciekawe, jest to tytuł, który umożliwia grę ze znajomymi na jednym urządzeniu. Zaprezentuj swoje umiejętności i wyczucie piłkarskie, pokaż kto jest najlepszym zawodnikiem.


Admin MP

2 Blog o Grach posty

Komentarze
Kaszanka 3 yrs

Spoko artykuł, szkoda że tak mało gier wybraliście. Ja bym zrobił top 50 tak dużo jest bardzo dobrych gier online tego typu.

 
 
Mleko 3 yrs

Znam o wiele lepsze gry tego typu niż uwzględnione w rankingu. Według mnie zdecydowanie lepszą grą jest np Kingdom Rush ...