Najlepsze Gry Na 2 Osoby online na jednym komputerze!

Artykuł o grach dla dwóch osób w które można pograć ze znajomymi na jednym komputerze online bez konieczności pobierania gry na swój komputer.


Kto z Was lubi grać w gry online ? Pewnie większość graczy ma teraz na myśli rozbudowane gry przeglądarkowe typu MMO, jednak my pytamy o proste gierki dostępne na stronach z grami online w które możecie pograć na komputerze lub telefonie bez pobierania i rejestracji. Takich gier jest setki tysięcy, my w tym artykule zajmiemy się tylko kategorią gry na 2 osoby. Postaramy się wybrać według nas najlepsze gry dla dwóch osób w które będziecie mogli zagrać ze swoim znajomym, bratem, siostrą a nawet z dziećmi. 

Gry na dwie osoby możemy podzielić na dwie kateogire. Gry w których głównym celem jest rywalizacja z innymi oraz gry w trybie gdzie należy współpracować z drugą osobą. Poniżej lista gier podzielona według tego schematu. Postaramy się wybrać tylko najlepsze gry w swych kategoriach. Więcej znajdziecie na stronie z grami online GryJupi.PL

 • Najlepsze gry na 2 osoby w trybie kooperacji.

  1. Gra Ogień i Woda

  Gra Ogień i Woda
  Ogień i WodaJest to rewelacyjna seria gier dla dwóch graczy w której jeden z graczy wciela się w postać ognia a drugi w postać wody. Trzeba nieźle razem pokombinować by ukończyć etap i przejść do następnego poziomu. Pod wzkazanym linkiem znajdziecie całą serję gier Ogień i Woda. Choć jest to prosta gra online, która nie wymaga rejestracji to dzięki dużej liczbie edycji macie zabawę na wiele godzin. 

  2. Zbierz Pieniądze

  zbierz pieniądze gra
  Zbierz Pieniądze - Jest to bardzo fajna gra gdzie naszym zadaniem jest zebranie całej kasy i przejście do następnego poziomu. Gra oferuje super zabawę i sprawdzi się napewno podczas gry na dwie osoby z dziećmi. Grafika jest piękna, kolorowa i gra zmusza do logicznego myślenia.

 • Najlepsze gry na 2 osoby w trybie rywalizacji.

  W Tym trybie znajduje się cała masa bardzo fajnych i dobrze zrobionych gier dla dwóch graczy. Dodamy tutaj tylko dwie które według nas zasługują na szczególne wyróżnienie. 

  1. Bomberman

  bomberman gra
  Bomberman - Kolejna bardzo popularna seria gier dla dwóch osób, znana także pod nazwą Bomb IT. W tej grze możecie się zmierzyć z drugim graczem lub z komputerem. Waszym zadaniem będzie wysadzenie wszystkich dookoła uważając przy tym by nie zabić samego siebie. Gra jest bardzo dynamiczna i wymaga refleksu oraz zręczności. Pod linkiem znajdziecie najlepsze, fajowe gry z tej serii.

  2. Szachy

  gry szachy na 2

  Szachy - Tutaj nie trzeba wiele tłumaczyć. Jest to królowa gier logicznych, no i bardzo ważne że możecie rozegrać partię szachów we dwie osoby bez używania pionków i planszy. Szachy to prawdziwe wyzwanie dla naszych szarych komórek. Jednak satysfakcja z wygrnej jest największa. Pod linkiem obok znajdziecie kilka gier w szachy, napewno znajdzie się wśród nich gra dla dwóch graczy.

To już koniec tego artykułu. Nie chcemy by był on zbyt rozbudowany, co może zniechęcić do jego przeczytania. Mamy nadzieje, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu. Możecie też zgłaszać swoje propozycje gier na 2. 

Polecamy sprawdzić najlepsze, fajne gry online na komputer i telefon na portalu GryJupi.PL. Cała masa fajnych gier online w technologii HTML5 i starszej flash. 


Blokers

30 Blog o Grach posty

Komentarze