Gdzie znaleźć i jak zniszczyć boczne skały w Fortnite Season 8 ?

Z tego artykułu dowiesz się gdzie można znaleźć oraz jak zniszczyć tak zwane "boczne skały" w grze Fortnite by zyskać dużo doświadczenie i ukończyć zadanie.


Jedno z najnowszych zadań w grze Fortnite Season 8 prosi graczy o zniszczenie skał wewnątrz Sideways.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o znajdowaniu bocznych skał, niszczeniu ich i zdobywaniu 30 000 PD.

boczne skały Fortnite

Gdzie znaleźć Boczne Skały w Fortnite?

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie i zniszczenie bocznych skał w Fortnite Season 8 jest odwiedzenie Sideways Zone. Są to gigantyczne pomarańczowe kopuły, które pojawiają się nad różnymi POI w każdym meczu Battle Royale.

 

Możesz śledzić strefę boczną na mapie, aby wiedzieć, dokąd się udać. Dobrym pomysłem jest wylądowanie tam JAK NAJSZYBCIEJ, ponieważ zdobędziesz najlepszy wybór łupów i unikniesz burzy blokującej lokalizację.

 

Strefa boczna na mapie FortniteEpic Games

Tak wygląda strefa Sideways Zone na mapie Fortnite w sezonie 8.

Możesz także odwiedzić boczne anomalie, które są fioletowymi świecącymi punktami na mapie, aby ukończyć to zadanie, ale są one bardziej wymagające, ponieważ będziesz walczył z kanciastymi potworami na małym obszarze.

 

Jak niszczyć Boczne Skały w Fortnite ?

Gdy już znalazłeś boczną skałę, wystarczy uderzyć ją kilofem, a powinna zostać zniszczony kilkoma zamachami. Uważaj tylko na fale Sześcianowych Potworów, ponieważ mogą zaatakować dużą ilością w każdej chwili.

Aby ukończyć to zadanie, musisz zniszczyć tylko dwie boczne skały. Gdy to zrobisz, zdobędziesz 30 000 PD i przejdziesz do kolejnego etapu.

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze