Jak zdobywać klucze prestiżu w grze Call of Duty Black Ops Cold War ?

Z tego artykułu dowiesz się o systemie zdobywania prestiżu oraz uzyskasz informacje jak zdobyć klucze prestiżu w grze Call of Duty Cold War.


W przeciwieństwie do poprzednich tytułów Call of Duty, system Prestige w Black Ops Cold War to nowe spojrzenie na tą funkcjonalność i okazja do zebrania mnóstwa unikalnych nagród. 

Przez lata gry Call of Duty miały ten sam system prestiżu, w którym gracze osiągali maksymalną rangę, a następnie resetowali swoje postępy za minimalne nagrody. W grze Black Ops Cold War Treyarch spróbował uczynić ten proces nieco bardziej interesującym, dodając więcej celów, wyzwań i kamieni milowych do ukończenia przez społeczność. 

Co więcej, broń i dodatki nie są już resetowane, co oznacza, że ​​nie musisz spędzać niezliczonych godzin na szlifowaniu zawartości, którą wcześniej odblokowałeś. Tak więc, mając więcej nagród do zdobycia i Klucze Prestiżu do zebrania, ważne jest, abyś dokładnie wiedział, jak działa system Prestiżu w grze Call of Duty Black Ops. 

Jak zdobywać klucze Prestiżu i uzyskać dostęp do sklepu Prestige?

Gracze muszą osiągnąć 55 poziom prestiżu. Mechanika prestiżu w Cold War to świetny sposób na mierzenie twoich postępów w grze i pokazanie innym, ile czasu poświęciłeś na grę. W Cold War musisz osiągnąć 55 poziom Prestiżu, co można dokonać, rozgrywając mecze wieloosobowe, zbierając zabójstwa i wypełniając cele.Po osiągnięciu 55 poziomu będziesz kontynuował postępy, przechodząc przez rangi sezonowe, które są odblokowywane co 50 poziomów. Jak wspomniano, nie musisz się martwić o utratę zdobytych dodatków i broni, ponieważ nie zostaną one resetowane, zamiast tego w każdym sezonie będziesz otrzymywać nowe wyzwania do ukończenia. 

Po zdobyciu prestiżu lub osiągnięciu rangi sezonowej zdobędziesz jeden klucz prestiżu, nową naklejkę, emblemat i okazjonalnie plan. Co więcej, klucze prestiżu można wykorzystać do odblokowania ekskluzywnej i starszej zawartości w sklepie Prestige.


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Mleko 3 yrs

Spoko...