Jak zainstalować poprawkę, mod do Far Cry 6 ?

Poniżej informacje jak naprawić problem z małym polem widzenia podczas jazdy na koniu lub w aucie w grze Far Cry 6. Znajdziecie tutaj link z poprawką, modem do zainstalowania i usunięcia tego błędu w grze.


Far Cry 6 wyszedł zaledwie niecały miesiac temu, a mody już zaczęły się pojawiać. Nie ma ich jeszcze wiele, ale w szczególności jeden z pewnością uszczęśliwi wielu graczy. To łatwe rozwiązanie poważnego problemu z polem widzenia.

 

Far Cry 6 ma suwak FOV, ale gracze pecetowi szybko zauważyli, że jest on nieco ograniczony. Podczas gdy możesz użyć suwaka, aby zmienić ustawienie pola widzenia na piechotę, w momencie, gdy wskoczysz do samochodu lub na konia, uaktywni się błąd z uciążliwym małym polem widzenia. Problem jest bardzo denerwujący i nie da się zmienić pola widzenia nawet poprzez przesuwanie suwakiem. To tak irytujące, jak jazda z oczami przyciśniętymi do przedniej szyby. A na koniu, podczas galopowania, duża część powierzchni ekranu jest zajęta przez tył głowy konia.  Mod Far Cry 6 FOV Fixer rozwiąże ten irytujący problem. 

 

Link do poprawki: https://www.nexusmods.com/farcry6/mods/4

 

Mod jest prosty w instalacji. Pobierz zip z Nexus Mods i rozpakuj zawartość do folderu bin Far Cry 6. Jeśli używasz Ubisoft+, jest inny zip i rozpakujesz go do swojego folderu bin_plus. Bułka z masłem. Zalecam skopiowanie i utworzenie kopii zapasowej pliku, który zastępuje mod, który nazywa się FC_m64d3d12.dll, na wypadek, gdybyś napotkał jakiekolwiek problemy.

Dobrej zabawy z grą Far Cry 6

 

 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze