Ranking w grze CS:GO. Procentowy podział rang CSGO!

Realistyczne odwzorowanie rang w grze CS:GO. Sprawdź procent graczy według rangi, dzięki czemu dowiesz się jak bardzo jesteś dobry w grze Counter-Strike: Global Offensive.


Doskonałe odwzorowanie rang w grze CS:GO jest nieosiągalne, ponieważ Valve publicznie nie udostępnia informacji o naszych profilach. W przeszłości sytuacja była inna, ale musieli dodać pewne ograniczenia wynikające z zasad prywatności, obciążenia serwerów oraz przepisów prawnych.

Każda strona internetowa może uzyskać dostęp tylko do danych użytkowników korzystających z ich usług, takich jak analiza graczy, historia meczów, ulubione mapy i bronie, ogólna skuteczność i inne szczegółowe statystyki. Korzystając z któregokolwiek z tych narzędzi, zezwalamy im na zbieranie informacji z naszych profilach, które można wykorzystać do podziału bazy graczy na poszczególne rangi.

Zbadałem wszystkie dostępne strony internetowe i ostatecznie doszedłem do wniosku, że CS-GO-Stats jest najbardziej wiarygodnym ze względu na ogromną liczbę użytkowników. Wykorzystamy ich dane w tym artykule.

Wrzesień - październik - listopad 2018

podział rang CSGO

 

Ranga

%

Ranga

%

Ranga

%

Silver I

3.90%

Gold Nova I

8.76%

Master Guardian Elite

5.24%

Silver II

4.23%

Gold Nova II

8.79%

Distinguished Master Guardian

4.15%

Silver III

4.37%

Gold Nova III

9.05%

Legendary Eagle

3.25%

Silver IV

5.21%

Gold Nova Master

8.08%

Legendary Eagle Master

3.20%

Silver Elite

6.44%

Master Guardian I

7.55%

Supreme Master First Class

2.64%

Silver Elite Master

7.78%

Master Guardian II

6.61%

The Global Elite

0.75%

Podsumowanie danych - rangi CSGO:

Srebro dla graczy z niższej półki. Mniej niż jedna trzecia liczba graczy jest uszeregowana na poziomie Srebrnym. Jeśli jesteś jednym z nich, pamiętaj, że tylko poprawienie twoich umiejętności pozowli Ci na awans oraz zwiększy satysfakcje z gry.

Low Gold Nova III to średnia pozycja. Jeśli ją osiągasz grasz lepiej niż około 50% graczy w CSGO. Wysokiej klasy gracze Gold zasługują na więcej szacunku, ponieważ gracz Gold Nova Master wyprzedza prawie 70% graczy w grze CS:GO.

Najlepsze 20% bazy graczy znajduje się w Master Guardian Elite lub lepszej. Osiągnięcie tego poziomu jest już znacznym sukcesem, więc powinieneś być dumny ze swoich umiejętności!

Tylko elita otrzymuje tytuł The Global Elite. W przeszłości było inaczej, ale teraz tylko najlepsi gracze w grze CSGO zasługują na to wyróżnienie. 


Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Olecki 6 yrs

Ciekawy artykuł.

 
 
Kusownik 6 yrs

Gold Nowa 2 póki co :)

 
 
Annna2 6 yrs

Dobra robota! Wiem że muszę jeszcze sporo pracować by dołączyć do elity w CSGO.