Reklama gier w portalu

Reklama gier online i nie tylko w portalu dla graczy Meetplayer.comZapraszamy do skorzystania z jednej z poniższych form reklamy gier komputerowych i online, stron i portali o tematyce poświęconej grom oraz innych stron i produktów powiązanych tematycznie ze światem gier.Obecnie w portalu dostępne są 3 formy reklamy.

FORMA 1

1. Baner graficzny widoczny w najlepszym miejscu na samej górze na wszystkich podstronach i stronie głównej serwisu meetplayer z wykluczeniem blogu.
reklama w formie baneru
a) Prostokąt rozmiar 728x90 lub 300x100 lub 750x100 lub 970x90 cena 80 zł miesięcznie.
b) Prostokąt szeroki rozmiar 970x250 cena 160 zł miesięcznie.

FORMA 2

2. Promocja postów i stron z treścią reklamodawcy widoczną dla wszystkich użytkowników portalu. Nie tniemy zasięgów jak to ma miejce na Facebooku!

Portal oferuje wszystkim reklamodawcą dodawanie reklam w formie postów z odesłaniem do strony docelowej po kliknięciu przez użytkownika. Post jest widocznych dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu. By dodać tego typu reklamę należy stworzyć konto w serwisie meetplayer.com. Następnie z menu na samej górze po lewej stronie klikamy na przycisk plusa i wybieramy opcje "Utwórz Reklamę", by przejść do kreatora kampanii reklamowej. Reklama dodana w tej formie będzie widoczna dla użytkowników serwisu na stronie głównej gdzie wyświetlają się posty. Reklama jest widoczna dla wszystkich oprócz osoby, która stworzyła daną kampanię. By sprawdzić czy wszystko się wyświetla prawidłowo będzie trzeba stworzyć nowe konto. Ta forma reklamy jest rozliczana w dwóch formach do wyboru:
reklama w formie baneru
a) pay per click (PPC) = 0.40 zł per click
b) pay per impression (CPM) = 0.06 zł per view

FORMA 3

3. Reklama w formie artykułu o tematyce powiązanej z tematyką portalu na naszym blogu o grach. Artykuły na naszym blogu (https://meetplayer.com/blogs) osiągają często czołowe miejsca w google, więc posiadają oprócz reklamy również bardzo dobrą siłę z punktu widzenia SEO i pozycjonowania Państwa strony w internecie na kluczowe hasła.
a) Artykuł dodany bezterminowo o dowolnej liczbie znaków jednak nie mniej niż 1000. Treść musi być unikatowa, nie powielamy tej samej treści istniejącej już gdzieś w internecie. W treści artykułu możliwość dodania 3 linków (do follow) do własnej strony. Cena dodania to koszt = 500 zł
b) Artykuł dodany na okres 1 roku liczone od dnia dodania. Reszta zasad jak w punkcie a) , cena dodania = 300zł

W celu wykupienia reklamy w formie 1 lub 3 prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy z administracją serwisu. By stworzyć reklamę w formie 2 , należy utworzyć konto a następnie skorzystać z kreatora tworzenia reklam meetplayer.com