Zarabianie

Zarabiaj na swojej aktywności w portalu dla graczy Meetplayer.com

Oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą zarabiać realne pieniądze publikując ciekawe, wartościowe materiały na łamach serwisu Meetplayer.com

Co zrobić by zarabiać będąc zweryfikowanym twórcą treści w serwisie Meetplayer.com ?

1. Udzielaj się aktywnie na łamach serwisu Meetplayer.com, rozmawiaj z innymi, służ pomocą i radą, twórz nowe ciekawe treści w postaci postów lub prowadząc własną stronę lub grupę o tematyce gier.

2. Zbierz 3000 punktów na swoim koncie. Aktualną liczbę zgromadzonych punktów znajdziesz klikając w swój avatar.

3. Nie spamuj, Twoja aktywność musi być naturalna, komentarze na temat, a posty zawierać wartościowe informacje o tematyce gier.

4. Zaproś do nas minimum 10 swoich znajomych i przyjaciół z gier używając unikalnego linka referencyjnego, którego znajdziesz w ustawieniach konta/ zarobki/ moi poleceni. Oczywiście im więcej osób zarejestruje się używając Twojego linka tym lepiej ponieważ pozwoli nam to na promowanie serwisu wśród większej liczby graczy a większa liczba użytkowników wpłynie na zwiększenie stawek za aktywność.

5. Zweryfikuj swój profil w ustawieniach głównych / profil gracza/ weryfikacja. Weryfikacja Twojego profilu zakończy się pozytywnie tylko wtedy jeśli wszystkie 4 powyższe punkty zostaną spełnione. Nie przesyłaj do nas prośby o weryfikacje jeśli nie spełniłeś wcześniejszych punktów.

Jeśli uda Ci się spełnić wszystkie powyższe wymagania będziesz mieć możliwość zamiany zgromadzonych punktów na realne pieniądze i wypłacenia ich na swoje konto PayPal lub bankowe w momencie kiedy osiągniesz próg wypłacalności.

Pamiętaj, że gromadzić punkty oraz zamienić je na realne pieniądze możesz też bez weryfikacji swojego konta. Brak weryfikacji konta nie daje jednak możliwości wypłaty zgromadzonych środków na własne konto a jedynie przekazanie ich na cele charytatywne.

Aktualne stawki i sposób naliczania punktów znajdziesz po rejestracji klikając w ikonkę punktów na swoim profilu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontak mailowy: office@meetplayer.com