Wiejskie Życie
Wiejskie Życie

Wiejskie Życie

@wiejskie_zycie

PROBPLEMY Z LOGOWANIEM ZOSTAŁY NAPRAWIONE! Przepraszamy wszystkich ale na wskutek zmian w przeglądarce google chrome część graczy miało problemy z dostępem do swojego konta. Nie był to błąd po naszej stronie, i wprowadziliśmy już zmiany na stronie, które pozwolą wszystkim graczom również używających przeglądarki google chrome do bezproblemowego logowania w grze.

Jeśli by ktoś miał ciągle jakieś problemy prosimy o kontakt tutaj poprzez komentarz, wiadomość bezpośrednią do mnie lub adres mailowy gryjupi@gmail.com

Za trudności wszystkich serdecznie przepraszamy!

PROBLEMY Z LOGOWANIEM DLA UŻYTKOWNIKÓW PRZEGLĄDARKI GOOGLE CHROME!

Jeśli korzystasz z przeglądarki google chrome by uruchomić grę i się zalogować konieczne jest otworzenie zakładki w trybie incognito.

Otwieramy przeglądarkę google chrome potem wciskamy jednocześnie kombinacje klawiszy lewy ctrl + shift + N - otworzy to nową zakładkę w trybie incognito. Dalej już standardowo wchodzimy na adres strony z Państwa grą.

Niedogodność nie występuje na innych przeglądarkach. Postaramy się to naprawić i pragniemy przeprosić wszystkich, którzy nie mogli od dłuższego czasu się zalogować do gry za spóźnioną informacje.

Obserwowane są problemy z logowaniem. Problem został już zgłoszony i czekamy na naprawienie. Dam Wam znać kiedy będzie można już logować się do gry. Przepraszamy za zaistniałą sytuacje.

Wydarzenie Podniebnej Przygody Powraca!
W tym tygodniu do WIejskiego Życia powraca Wydarzenie Podniebnej Przygody!
Dołącz do przyjacół i walcz o wspaniałe nagrody.

Czekają na Ciebie też dwie wyjątkowe misje. Ukończ wszystkie zadania, aby zdobyć nową maszynę i wziąć udział w festiwalu wina!

Życzymy wspaniałej zabawy z nową aktualizacją Wiejskiego Życia!
http://wiejskie-zycie.grafarma.pl/
#wiejskie_życie

image

Zielone Przygody W Wiejskim Życiu!

W tym tygodniu w Wiejskim Życiu bierzemy udział w świętowaniu Dnia św. Patryka!

Oprócz tego pojawi się także czasowo ograniczone zadanie: staw czoła wyzwaniu wielkiego kondora z Andów i zdobądź niesamowite nagrody.

Przygotuj się na nowe przygody w Wiejskim Życiu!

image

Pyszne Desery W Wiejskim Życiu!
Najnowsza aktualizacja zachwyci wszystkich miłośników słodyczy w Wiejskim Życiu, ponieważ w grze pojawi się maszynka do tarty lodowej!

Kup ją i przygotuj jak najwięcej tart!
Nie zapomnij też o dingo, które przybyły na Twoją farmę prosto z odległej pustyni! Pospiesz się, staw czoła misji z dingo i zdobądź wiele przydatnych prezentów!

Dołącz do Wiejskiego Życia i ciesz się nowościami razem z nami!
http://wiejskie-zycie.grafarma.pl/

#wiejskieŻycie

image