Klondike
Klondike

Klondike

@klondike

Zapraszam do przeczytania o nowej aktualizacji w grze Klondike!
https://klondike.pl/halloween-w-klondike-cz-1/

Halloween w Klondike cz. 1 - Klondike.pl
Favicon 
klondike.pl

Halloween w Klondike cz. 1 - Klondike.pl

AKTUALIZACJA HALLOWEEN Część 1 Najstraszniejsza noc coraz bliżej. Odważysz się zmierzyć z potworami z Doliny Strachu? Tym razem będziemy mieli niezwykłego sojusznika: alchemika Germaina. Razem macie szansę znaleźć najbardziej niezwykłego jednorożca!

Uruchomiono czat dla wszystkich graczy grających w Klondike ?
https://klondike.pl/czat-dla-graczy-klondike/
Poznajmy się lepiej! ?

Czat dla graczy Klondike - Klondike
Favicon 
klondike.pl

Czat dla graczy Klondike - Klondike

Czat dla wszystkich graczy grających w grę Klondike. Czat dostępny dla grających na naszej stronie jak również dla innych platform. Prosimy o kulturalne rozmowy bez spamu na tematy związane z grą.

PROBPLEMY Z LOGOWANIEM ZOSTAŁY NAPRAWIONE! Przepraszamy wszystkich ale na wskutek zmian w przeglądarce google chrome część graczy miało problemy z dostępem do swojego konta. Nie był to błąd po naszej stronie, i wprowadziliśmy już zmiany na stronie, które pozwolą wszystkim graczom również używających przeglądarki google chrome do bezproblemowego logowania w grze.

Jeśli by ktoś miał ciągle jakieś problemy prosimy o kontakt tutaj poprzez komentarz, wiadomość bezpośrednią do mnie lub adres mailowy gryjupi@gmail.com

Za trudności wszystkich serdecznie przepraszamy!

PROBLEMY Z LOGOWANIEM DLA UŻYTKOWNIKÓW PRZEGLĄDARKI GOOGLE CHROME!

Jeśli korzystasz z przeglądarki google chrome by uruchomić grę i się zalogować konieczne jest otworzenie zakładki w trybie incognito.

Otwieramy przeglądarkę google chrome potem wciskamy jednocześnie kombinacje klawiszy lewy ctrl + shift + N - otworzy to nową zakładkę w trybie incognito. Dalej już standardowo wchodzimy na adres strony z Państwa grą np.

Klondike.pl

Niedogodność nie występuje na innych przeglądarkach. Postaramy się to naprawić i pragniemy przeprosić wszystkich, którzy nie mogli od dłuższego czasu się zalogować do gry za spóźnioną informacje.

Witam,

Obserwujemy tymczasowe problemy z logowaniem w grze Klondike. Problem został już zgłoszony i mam nadzieje że zostanie naprawiony w najbliższym czasie.

Przepraszamy wszystkich za występujące problemy. Będziemy informować na bieżąco.