Portal dla Graczy!

Portal dla graczy, Streamerów i YouTuberów o tematyce gier. Newsy i rozmowy o grach. Zapraszamy!

albin capensis OnufryZagloba horis
Marta Schultz
Rzepa
Daniel Jaworski
Adigo Adigo97
Pinky
bandzior007
Azayela

Truskawa85 BlueBerry85 jagusia1210
Mango Mango
ToniQ Seilei
lolaccountigvault
Kalin Kalinek
VertisYT Kubson
sawde12
JACK MONTER

 • Portal Społecznościowy

  Portal społecznościowy dla graczy z gier online, PS, XBOX, PC, mobilnych oraz planszowych. Turnieje z nagrodami - eSPort. Strona dla twórców treści o tematyce gier, Streamerów i YouTuberów. W serwisie znajdziecie ciekawe informacje, opisy gier, blog o grach, sklep oraz wiele popularnych nicków graczy z całego świata, strony i grupy dyskusyjne.

 • Bądź w kontakcie z innymi

  Odkrywaj nowych ludzi, twórz nowe znajomości i poznaj nowych przyjaciół. Bądź w kontakcie ze swoimi znajomymi z różnych gier online. W naszym serwisie znajdziesz wiele nicków znanych i rozpoznawalnych graczy. Możesz śledzić ich poczynania, obserwować, i rozmawiać na czacie indywidualnym lub grupowym.

 • 100% Prywatności i lepsza widoczność w Google

  Do rejestracji nie wymagamy Twoich prywatnych danych, zdjęć, numeru telefonu itp. U nas możesz zachować anonimowość. By założyć konto w naszym portalu dla graczy należy jedynie podać swoje nicki jakich najczęściej używacie grając w gry. Założenie konta zajmuje dosłownie minutkę i jest w pełni anonimowe. Oczywiście jeśli chcesz podać swoje prawdziwe dane możesz to zrobić, jednak nie jest to konieczne. W naszym portalu społecznościowym liczy się to byś był rozpoznawalny jako gracz. Zależy nam by to Twój nick lub ksywka była łatwo odnaleziona przez innych bezpośrednio w naszej jak i w googlowskiej wyszukiwarce. Udostępniliśmy wyszukiwarką internetowym indeksowanie profili graczy więc, jeśli zamieszczasz interesujące treści Twój profil z pewnością zostanie zaindeksowany co sprawi, iż każdy kto wpisze jego nazwę w Google bardzo łatwo go odnajdzie.

 • Więcej Bezpieczeństwa

  Twoje konto jest w pełni bezpieczne. Masz pełną kontrolę nad tym co jest widoczne dla innych. Możesz śledzić innych graczy samemu będąc niewidocznym lub zmienić ustawienia byś widział na tablicy głównej posty tylko tych, których obserwujesz. Nie udostępniamy danych graczy innym firmom i osobą trzecim. .

Trendy # !

Aktualnie popularne tematy rozmów wśród graczy!

#application
#dedicated
#satta
#dream

Bądź w kontakcie z innymi Meetplayer.com


Meetplayer.com to darmowy portal o grach dla graczyi twórców treści o tematyce gier. Możecie publikowć ciekawe informacje w postaci postów, tekstu lub filmików na swoim profilu, stronach, lub w grupach tematycznych. Prowadzisz kanał na YouTube, a może jesteś streamerem lub prowadzisz inną stronę lub blog o tematyce gier ? W takim razie dobrze trafiłeś. Na naszym portalu staniesz się rozpoznawalny a Twoje materiały i treści zyskają popularność. Serwis kierowany jest też dla wszystkich graczy, którzy szukają ciekawych informacji ze świata gier, chcą poznawać nowe osoby i być w kontakcie z innymi graczami. Zapraszamy wszystkich do rejestracji i do aktywnego udziału w tworzeniu naszej unikalnej społeczności graczy.