Nowy dodatek do SIMSów The Sims 4 Uniwersytet

Opis nowego dodatku do gry SIMS 4 Uniwersytet. Sprawdź co zmienia w grze i czy warto go kupić.


Kolejny dodatek do gry SIMS 4 trafia właśnie na sklepowe pułki. W tym artykule możecie przeczytać więcej informacji na temat nowego dodatku do tej gry.

 SIMS 4 Uniwersytet

W grze The Sims codzienne życie jest dużym wyzwaniem. Poza tym, że simy muszą zaspokajać podstawowe potrzeby, jednym z najtrudniejszych zadań w grze jest znalezienie sposobu na zarabianie na życie. W znalezieniu dobrze płatnej pracy napewno pomoże należyte wykształcenie, a to otrzymamy w nowym dodatku do Simsów 4 - Uniwersystet. Wraz z tym dodatkiem simsy będą miały możliwość kształcenia się i wyboru odpowiedniego kierunku na wyższej uczelni.  

W dodatku Uniwersytet gracze Sims 4 będą starali się osadzić swoich Simów w różnych aspektach życia studenckiego. Obejmuje to zapisanie się na wybrany przez nich instytut szkolnictwa wyższego. Typowi simowie rozpoczną naukę na Uniwersytecie, gdzie doświadczą wszystkich aspektów życia studenckiego. Muszą połączyć naukę z innymi obowiązkami, wybrać specjalizację, która będzie odpowiadała ich wynikom w szkole średniej tak by mogli sobie poradzić na wyższej uczelni.

Tak, nauka jest ważna. W dodatku Uniwersytet młodzi Simowie będą musieli zaliczyć egzaminy i wypełniać inne zadania, które przybliżą ich do uzyskania czteroletniego dyplomu.

Jednak studiowanie to nie tylko nauka. Aspekt towarzystki i imprezowy, nawiązywanie nowych ciekawych znajomości został również uwzględniony w tym dodatku.

Chociaż nie miałem wystarczająco dużo czasu, aby dobrze ograć dodatek , to rozszerzenie wydaje się być dość głębokie i warte uwagi. Większość czasu spędziłem żyjąc poza kampusem, ale będzie tam możliwość zamieszkania w akademikach. Co więcej, akademiki w kampusie można urządzić według własnego stylu. Upewnij się tylko wcześniej, że dogadujesz się ze swoją/swoim współlokatorką/rem, inaczej życie studenckie może być trochę napięte:)

 

The Sims 4 Uniwersytet oferuje wiele innych atrakcji, więc jeśli jesteś doświadczonym graczem Sims 4, na pewno spodoba ci się ten dodatek.

 

 


Bezbeer

2 Blog o Grach posty

Komentarze
Mailova 5 yrs

Wyrosłam już z Simsów ale gra dawała mi dużo rozrywki :)