Jak szybko zdobyć pieniądze w Red Dead Redemption 2

Poradnik z którego dowiesz się jak szybko można zarobić, zdobyć pieniądze w grze Red Dead Redemption 2. Poniżej kilka sposób na szybką kasę w tej popularnej grze.


Prawie każda gra ma swoją walutę, i prawie każda gra wymaga od graczy zarobienia jej dużej ilości, aby cieszyć się dodatkowymi korzyściami z gry. W grze Red Dead Redemption 2 liczy się kasa, która jest niezbędna, jeśli zamierzasz udoskonalić Arthura Morgana przy użyciu najlepszego możliwego sprzętu. W tym przewodniku opowiem o tym, jak szybko zarabiać w Red Dead Redemption 2. Poniżej kilka sposobów na szybkie zarabianie pieniędzy w Red Dead Redemption 2.

 1. Zagraj w misje fabularne.
  Ten sposób jest nudny, ale granie w misje fabularne jest jednym z najszybszych sposobów na zarobienie dużych ilości gotówki w Red Dead Redemption 2. Gang Van der Linde zawsze szuka pieniędzy, a wiele misji, które wykonujesz, wymaga pieniędzy. Może to być okradanie pociągu, dyliżansu lub banku, ale niektóre z najlepszych nagród pieniężnych w grze będą pochodzić z misji fabularnych. Jeśli masz mało kasy, rozważ wykonanie kilku zadań i sprawdź, czy to zwiększy saldo gotówki w grze.

 2. Odbieranie cennych łupów.
  Gdy zabijasz wrogów w grze Red Dead Redemption 2, możesz ograbić ciała po zakończeniu strzelania. Każdy wróg zwykle ma po kilka dolców, ale zwykle mają też zegarki, pierścienie i inne cenne przedmioty, które można sprzedać handlarzowi w grze.

 3. Polowanie i wędkarstwo.
  Dobrym sposobem na zarobienie niewielkich ilości gotówki jest polowanie lub łowienie ryb w Red Dead Redemption 2. Jeśli przyniesiesz skórki, a nawet całe ciała zwierząt do Rzeźników lub Traperów, dadzą ci sumę gotówki, która różni się w zależności od jakości. 
  Skóry i tusze zwierzęce są oceniane jako słabe, dobre i doskonałe, a kwota, którą otrzymujesz od Rzeźnika, rośnie wraz z jakością. Polowanie na zwierzęta wyższej jakości,  przyniesie ci więcej pieniędzy.
  Red Dead Redemption 2 wędkowanie
 4. Znajdź poszukiwane osoby u szeryfa.
  Zatrzymaj się w lokalnym biurze szeryfa w dowolnym mieście i poszukaj plakatu Wanted na ścianie. Będzie zawierał niejasne szczegóły dotyczące osoby, którą chce wytropić (czasem martwej lub żywej), a także kwotę gotówki, którą możesz zarobić, wykonując za nią brudną robotę. Im wyższy honor Arthura Morgana, tym więcej gotówki może zarobić. 

 5. Okradnij pociąg lub dyliżans.
  W grze Red Dead Redemption 2 często widzisz dyliżans lub pociąg. Czy wiesz, że możesz je po prostu obrabować? Nie jest wymagane zadanie. Jedź obok pociągu i wskakuj, a następnie rabuj go, gdy uznasz to za stosowne. To samo dotyczy dyliżansu, który widzisz podróżując po drogach. Po prostu to zrób. 

 6. Zostań hazardzistą.
  Jest to dość kiepski sposób na zarabianie pieniędzy, ale zawsze możesz odłożyć swoje ostatnie 5 USD przy stołach Blackjack lub Poker i spróbować podwoić swoje pieniądze. Zajmie ci to więcej niż polowanie i łowienie ryb, a bardziej prawdopodobne jest, że przegrasz niż wygrasz, ale jest to sposób na zarobienie gotówki, jeśli przechodzisz przez salon i potrzebujesz dodatkowego 1 USD za pokój.

 7. Obrabuj innych.
  Zauważ, że kiedy idziesz do sklepu, możesz skierować broń na dowolnego urzędnika. Cóż, jeśli chcesz szybko zarobić, wejdź do sklepu (najlepiej w mieście, do którego nie chcesz wracać za chwilę), a następnie obrabuj urzędnika z całej kasy, którą ma.  Pamiętaj tylko, aby wyposażyć się w maskę, aby ukryć swoją tożsamość.

 8. Sprzedawaj niechciane konie.
  Podobnie jak samochody w Grand Theft Auto V, konie są wszędzie w Red Dead Redemption 2. Większość z nich jest własnością innych ludzi i będziesz chciał zatrzymać te dobre, ale zawsze możesz zarobić szybką gotówkę, sprzedając skradzionego lub oswojonego konia na którego się natkniesz.

 9. Sprzedaj swój dodatkowy sprzęt.
  Arthur Morgan ma na sobie różne śmieci. Każdy ma swój cel, oczywiście, ale często można pomieścić tylko określoną liczbę konkretnego przedmiotu. Weź na przykład cygara. Artur może trzymać po trzy na raz, więc jeśli trzymasz ich tyle, nie możesz więcej plądrować. Lubię sprzedawać jeden przedmiot czegokolwiek, co mam przy sobie, w ten sposób mogę obrabować wszystko, co znajdę, gdy wędruję z kohortami gangu Van der Linde. 

 10. Wykonuj zadania poszukiwacza skarbów.
  Jednym z najlepszych sposobów na zarobienie dużych pieniędzy jest ukończenie zadań poszukiwacza skarbów w grze. Ukończ misję poszukiwania skarbów przez Jacka Ganga lub poszukiwanie trujących szlaków. Dzięki temu możesz zarobić sztabki złota które można potem sprzedać po 500 USD każdą. 

Blokers

33 Blog o Grach posty

Komentarze
Justi 4 yrs

Sporo tych sposobów na zarabianie:)