Gdzie znaleźć Trapera w Red Dead Redemption 2

Ten artykuł został napisany, aby dostarczyć więcej informacji o tym, gdzie znaleźć Trapera, wskazówki, jakie przedmioty mu dostarczyć i więcej informacji na jego temat.

W grze Red Dead Redemption 2 często będzie wymieniany trapper. Jednak nie jest dokońca jasne kim on jest i gdzie można go odnaleźć.

Podczas gry w Red Dead Redemption 2 podczas wyzwań, zobaczysz kilka razy nazwę Trapera. Gra tak naprawdę nie wyjaśnia, kim jest Traper, kiedy się z nimi spotykasz, ani gdzie się znajdują, więc ten poradnik ma na celu rozwianie tych wątpliwości. To nie jest spoiler historii, więc nie dostaniesz wglądu w coś, czego nie powinieneś wiedzieć.

Kiedy możesz spotkać Trapera?

Gracze spotkają się najpierw z Traperami, gdy dotrą do Saint Denis, miejsca w Red Dead Redemption 2, które można odkryć poprzez naturalne eksploracje lub przypadkowy rozwój opowieści. Nie spiesz się, aby go na siłe odkrywać. Powinno to się dziać naturlanie bo prawdopodobieństwo, że będziesz potrzebował składników i posiadał sam odpowiednie, gdy pierwszy raz go spotkasz, jest nikłe. Kiedy gracz awansuje dalej w grze, w końcu natknie się na więcej placówek Traperów rozproszonych po całym kraju.

Kto to jest Traper ?

Traper jest sprzedawcą, który zajmuje się skórami dzikich zwierząt i może tworzyć nowe przedmioty dla gracza. W szczególności lubi futra legendarnych zwierząt i może tworzyć dla ciebie niestandardowe przedmioty, jeśli przyniesiesz mu właściwe składniki. Może również przygotować dla Ciebie przedmioty specjalne w oparciu o wyzwania, które ukończyłeś, odblokowując nowy i / lub wzmocniony sprzęt. Te przedmioty często dają premie, dzięki którym Arthur Morgan jest lepszym Bandytą. Na koniec Trapper sprzedaje również kilka podstawowych artykułów myśliwskich, więc dobrze byłoby, gdyby gracze odwiedzili go za każdym razem, gdy Traper znajduje się w pobliżu.

 

Gdzie Traper się znajduje ?

Trapper można znaleźć w kilku różnych lokalizacjach rozmieszczonych na mapie Red Dead Redemption 2. Ikoną Trapera jest łapa, więc najbliższy Traper nie powinien być zbyt trudny do wykrycia, gdy sprawdzasz miejsce pobytu bohatera.

 gdzie znaleźć trapera w Red Dead Redemption 2

Po raz pierwszy gracze natkną się na Trapera  w mieście Saint Denis, w regionie znanym jako Lemoyne, tuż przy zachodnim brzegu rzeki Lannaheche.

Inna lokalizacja Trappera znajduje się w centrum New Hanover, na południowy zachód od nadmorskiego miasta Annesburg, kilka minut jazdy na zachód od Elysian Pool od rzeki Kamassa.

Trapera można również znaleźć na północny zachód od Płaskiego Żelaznego Jeziora, na północ od miasta Blackwater, wciśniętego między wloty zarówno rzeki Dakota, jak i rzeki Górnej Montany, niedaleko stacji Riggs.

Kolejny Traper znajduje się w West Elizabeth, w pobliżu zachodniej granicy mapy, niedaleko od Manzanita Post, tuż przy wschodnim brzegu rzeki Lower Montana.

Ostatni Traper znajduje się na zachodniej granicy West Elizabeth, na północ od jeziora Owanjila. Ten jest trochę na uboczu, ale w tych stronach jest trochę interesujących polowań.

Teraz, gdy gracze wiedzą, gdzie znaleźć Trapera, warto wspomnieć, które przedmioty należy przynieść Traperowi. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej sprzedać wszystkie doskonałe skórki, chyba że są potrzebne do obozu. Niedoskonałe skóry powinny zostać sprowadzone do Rzeźni, ponieważ Traper zajmuje się wyłącznie doskonałymi materiałami.

2733 Wyświetleń